Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Oferta Pracy] Linux System Administrator - Łódź

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 IT_Rekruter

IT_Rekruter

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 19 01 2016 - 15:38

Dynamicznie rozwijająca się firma  EMPS GROUP z branży IT w zakresie systemów transakcyjno - płatniczych poszukuje pracownika na stanowisko:

LINUX SYSTEM ADMINISTRATOR

Opis stanowiska:

·  Pro aktywne zarządzanie i rozwiązywanie problemów w przypadku awarii oraz zapewnienie, że usługa spełnia ustanowione wymagania i standardy jakości.

·  Konfiguracja usług sieciowych i serwerów

·  Tworzenie dokumentacji technicznej

·  Identyfikowanie i eliminowanie obszarów zaniżajacych wydajność (wąskich gardeł) w systemie

Oczekiwania wobec kandydatów:

·  Bardzo dobra znajomość Linux (Debian, Ubuntu)

·  Bardzo dobra znajomość Apache wraz z technologiami powiązanymi (proxy,lb)

·  Administracja i rozwiązywanie problemów z systemami operacyjnymi

·  Diagnozowanie, rozwiązywanie  problemów, incydentów i dostarczanie analiz

·  Identyfikacja problemów w sieci

·  Dobra znajomość sieci (TCP / IP) oraz usług sieciowych

·  Umiejętność analizy logów systemowych, monitorowanie zdarzeń i alarmów

·  Preferowana znajomość technologii: relacyjne bazy danych (MySql, SQL Server), nierelacyjne bazy danych (Redis, DynamoDB) oraz doświadczenie w pracy w niektórych z ww. technologii i chęć intensywnego pogłębiania wiedzy na temat pozostałych

·  Rozumienie języka angielskiego (w zakresie pisanej dokumentacji aplikacji i procedur firmy)

·  Doświadczenie w administracji aplikacji transakcyjno-płatnicznych będzie dodatkowym atutem

·  Znajomość zagadnień związanych z normami ISO 2700x

Miejsce pracy:

·  Łódź

Oferujemy:

·  Pracę w elitarnej branży rynków finansowych

·  Współtworzenie nowej marki na rynku oraz zespołu i kultury organizacyjnej firmy - możliwość szybkiego rozwoju kariery

·  Wynagrodzenie w przedziale 8000-12000 PLN netto w zależności od umiejętności, doświadczenia i pracowitości

·  Super atmosferę pracy, pakiet socjalny

·  Forma współpracy B2B lub inna

CV na info@itrekruter.pl

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: linux administrator

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych